Výprava: Přespání u zámeckého pána v Červeném hrádku

(23.11.2019 08:50 - 24.11.2019 15:17)

Jako jedna z mála akci po celý rok je podzimní výprava vhodná pro potrénování základních skautských dovedností. A ani tato nebude vybočovat ze zaběhnutého stereotypu. Vlčata a žabičky bude čekat nenáročný průzkum terénu pomocí turistických značek, skauty a skautky pochod dle azimutu. Jídlo během dne si zajišťuje každá posádka dle vlastních sil a dovedností. Benjamínci se musí postarat o chod základny a o uvaření večeře.

Sraz: v sobotu 23.11. 2019 08:50 stanice metro Letňany (na konečné zastávce autobusu 351)
Příjezd: 24.11.2019 15:17 na nádraží Hovorčovice
Co na sebe:
 na cestu skautský kroj (kdo nemá, tak skautské tričko + šátek), obleční + čepice dle počasí. Dobré turistické boty.
Sebou: pláštěnka, věci na spaní (spát budeme v chatě), karimatka, spacák, hygiena (kartáček, ručník), ešus + příbor, baterka, KPZ, stezka (plavba), uzlovačka. Vše zabalit do baťohu tak, aby se nemuselo nic nosit v rukou.
Jídlo: jídlo a pití na sobotu během dne vlastní (každá posádka vaří zvlášť), sobotní večeře a v neděli jídlo bude společné.
Mapa: https://mapy.cz/s/hezehecuzu
Cena: 300,- kč